General

Ukrayna Turları Kharkov,Kiev,Odessa,Kırım

Ukrayna Turları Kharkov,Kiev,Odessa,Kırım

Ukrayna’nın İlk Başkenti!

Ukraynanın ikinci en büyük şehrinde eğlence ve keşif dolu muhteşem tatil.

 

1.Gün  Cuma                       ISTANBUL – KHARKIV

Kharkov’a varışınızın ardından özel aracımız ve ADN Tur Yetkilisi ile otelimize transfer, odaların alınması ve odalara  yerleşme. Arzu eden misafirlerimizle ‘’Panoramik Kharkov Şehir Turu’’ için otelden hareket..Turmuzda ilk once  Avrupanin en buyuk meydanin da gezinme resim çekme imkanı bulucaz devamında, şehrin tarihi kiliseleri ve yeni restore edilmis stadyumuna bakip ukraynadaki en büyük park ta gezinme imkani da bulduktan sonra  otelimize dönülecektir. Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde. Arzu eden misafirlerimiz için KHARKIV’e özgü PROPKA Restoran veya STARAGORAT Restoranlarda akşam yemeği yenilebilir.

2.Gün  Cumartesi             KHARKIV  

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra ‘Arzu edenler ekstra ‘’VODKA FABRIKASI MUZSI   (50 euro ) Turu’’na katılabilirler..Bu tur esnasinda ukraynanin milli ickis olan vodkanin uretimini hangi asamlardan gectigini gorup, dunyanin diger yorelerindeki vodka uretimi hakinda bilgi sahibi olacagimiz ve  vodkanin nasil dogru icildigini tadimlik testlerle ogrencgimiz ilginc kulturel deneyim elde edeceksiniz. Tur bitimi otele dönüş.  Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde. Arzu eden misafirlerimiz gecenin devamında BALLERO GECE KULÜBÜNDE yada RADMİR GECE KÜLÜBÜNDE eğlenceye katılabilirler.

 

3.Gün Pazar                       KHARKIV                                          

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra ‘’UCAK FABRIKASI  (50 Euro)  Turu’’na katılabilirler..Ukraynadaki iki buyuk ucak fabrikasindan biri olan bu fabrikayi gezip ucakalrin nasil yapildigini, parcalrin tek tek nasil birlestirildigine tanik olacaginiz bir tur.Tur bitimi otele dönüş. Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde. Arzu eden misafirlerimiz KHARKIV’ın en seçkin restoran ve gece kulübünde vakit geçirebilirler.

 

4.Gün  Pazartesi              KHARKIV  – ISTANBUL 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılmasi. Özel aracımızla ve ADN Tur Yetkilisi ile Kharkov  Havaalanına transfer.

3* ve 4* KHARKIV otellerinde konaklama imkanı.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                                          : 15.-TL

* 20kg. aşan bagaj ücretleri

* Şahsi tercümanlık hizmetleri                         :100EUR

* Oteldeki kişisel harcamalar

* Otel dışındaki gece kulübü ve restoranlardaki hizmetler ücrete dahil değildir.

Available departures

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.