Availability

 • Eftalia Aqua Aile Odası

  + more info
  Max:

  Aile Odaları 43 m² büyüklüğündedir. Odalarda çift kişilik tek yatak ve tek kişilik tek yatak bulunuyor.

 • Eftalia Aqua Standart Oda

  + more info
  Max:

  Standart Odalar 24 m² büyüklüğündedir. Odalarda çift kişilik tek yatak ve tek kişilik tek yatak bulunuyor.

General

Eftalia Aqua Resort Konaklı’ya 4 Km. Alanya’ya 18 Km. Gazipaşa Havaalanına 62 Km. ve Antalya Havaalanına 105 Km mesafededir.

Havuzları, aktivite alanları, su kaydırakları, çocuk alanları, restoran, bar ve her yaşa uygun aktiviteleriyle Akdeniz’in en uzun plajına sahip olan Eftalia Island ile direkt olarak bağlantılıdır.

İki ana bina ve 5 villa bloğundan oluşan tesisimizin toplam 470 odası vardır. (311 standart oda, 2’şer odalı 124 Aile odası, 31 Suit Oda, 4 Engelli odası.)

Eftalia Aqua Resort personeli ve yönetimi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için siz misafirlerimizi Eftalia Aqua Resort’a bekliyoruz.

 

Check-in time

14:00

Check-out time

12:00

Çocuklar ve ilave yataklar

Mevcut

Hayvan

Kabul etmez

Internet

Mevcut

Park

Mevcut

We are sorry, there are no reviews yet for this accommodation.

Alanya

Alanya

Dar bir alanda hem denize hem de büyük yükseklikteki dağlara sahip olan Antalya’da yayla turizmi de Finike’den başlayarak Alanya’ya kadar uzanan coğrafyanın yüksek yerlerinde yapılabilmektedir. Ayrıca Torosların eteğinde kurulan Antalya’nın dağları ana iskelet bakımından genellikle kireç taşlarından (kalkerlerden) oluşmuştur. İldeki mağaraların büyük bir çoğunluğu da bu kireç taşı formasyonları içinde gelişmiştir. Antalya’da yaklaşık 500 kadar mağara tespit edilmiştir. Antalya da mağara turizmi de yapılabilmektedir. Antalya’da turizme açılan 3, turizme açılmayı bekleyen ya da yerel imkânlarla açılmış olan 28 tane mağara vardır.

Antalya’da inanç turizmi gelişme gösteren bir turizm koludur. Antalya’da özellikle Selçuklu döneminden pek çok cami vardır. Bunlardan Murat Paşa Camii ve Yivli Minare Camii en çok bilinen camilerdir. Antalya’nın batısındaki Demre’de Noel Baba Kilisesi; doğudaki Alanya’daysa 1400 yıllık Aya Yorgi Kilisesi bulunmaktadır. Bunun dışında Serik’e bağlı turizm merkezi Belek, Serik’te 2004’te özel bir girişimle Dinler Bahçesi isimli ibadethane açılmıştır. Kudüs’ten sonra üç dinin buluştuğu ikinci nokta olan bu bahçede üç semavi dinin (Hristiyanlık, İslam ve Musevilik) ibadethaneleri yan yana mevcuttur.

Sports and nature

Spor yapabileceğiniz deniz ve doğa iç içe Türkiye'nin turizm cennetlerinden biri Alanya

Nightlife

Gece hayatı da oldukça renkli
Read more