Availability

 • Eftalia Marin Aile Odası

  + more info
  Max:

  Aile Odaları 62 m² büyüklüğündedir. Odalarda çift kişilik iki ayrı yatak ve tek kişilik tek yatak bulunuyor.

 • Eftalia Marin Standart Oda

  + more info
  Max:

  Standart Odalar 28 m² büyüklüğündedir. Odalarda çift kişilik tek yatak ve tek kişilik tek yatak bulunuyor.

General

Eftalia Marin Konaklı’ya 5 Km. Alanya’ya 18 Km. Gazipaşa Havalanına 62 Km. ve Antalya Havaalanına 105 Km mesafededir. Marin Eftalia Grubuna 2014 yılında katılmıştır.

Havuzları, aktivite alanları, su kaydırakları, çocuk alanları, restoran, bar ve her yaşa uygun aktiviteleriyle Akdeniz’in en uzun plajına sahip olan Eftalia Island ile direkt olarak bağlantılıdır.

İki ana bina ve kendi yüzme havuzları bulunan 3 ayrı binada toplam 491 odası vardır. (243 standart oda, 2’şer odalı 175 Aile odası, 56 direk Havuza çıkan dublex odaları, 12 direk havuza çıkan standart odaları ve 5 Engelli odası.)

Eftalia Marin personeli ve yönetimi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için siz misafirlerimizi Eftalia Marin’e bekliyoruz.

Check-in time

14:00

Check-out time

12:00

Çocuklar ve ilave yataklar

Tesiste minik misafirler için; çocuk büfesi, çocuk açık havuzu, çocuk kapalı havuzu ve mini club bulunuyor. Mini club, sahilde 10.00-12.00 ve 14.00-16.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Hayvan

Kabul etmez

Aktiviteler

Tesiste gece şovları ve bazı akşamlar canlı müzik yapılıyor.

Internet

Mevcut

Park

Mevcut

We are sorry, there are no reviews yet for this accommodation.

Alanya

Alanya

Dar bir alanda hem denize hem de büyük yükseklikteki dağlara sahip olan Antalya’da yayla turizmi de Finike’den başlayarak Alanya’ya kadar uzanan coğrafyanın yüksek yerlerinde yapılabilmektedir. Ayrıca Torosların eteğinde kurulan Antalya’nın dağları ana iskelet bakımından genellikle kireç taşlarından (kalkerlerden) oluşmuştur. İldeki mağaraların büyük bir çoğunluğu da bu kireç taşı formasyonları içinde gelişmiştir. Antalya’da yaklaşık 500 kadar mağara tespit edilmiştir. Antalya da mağara turizmi de yapılabilmektedir. Antalya’da turizme açılan 3, turizme açılmayı bekleyen ya da yerel imkânlarla açılmış olan 28 tane mağara vardır.

Antalya’da inanç turizmi gelişme gösteren bir turizm koludur. Antalya’da özellikle Selçuklu döneminden pek çok cami vardır. Bunlardan Murat Paşa Camii ve Yivli Minare Camii en çok bilinen camilerdir. Antalya’nın batısındaki Demre’de Noel Baba Kilisesi; doğudaki Alanya’daysa 1400 yıllık Aya Yorgi Kilisesi bulunmaktadır. Bunun dışında Serik’e bağlı turizm merkezi Belek, Serik’te 2004’te özel bir girişimle Dinler Bahçesi isimli ibadethane açılmıştır. Kudüs’ten sonra üç dinin buluştuğu ikinci nokta olan bu bahçede üç semavi dinin (Hristiyanlık, İslam ve Musevilik) ibadethaneleri yan yana mevcuttur.

Sports and nature

Spor yapabileceğiniz deniz ve doğa iç içe Türkiye'nin turizm cennetlerinden biri Alanya

Nightlife

Gece hayatı da oldukça renkli
Read more